pl
Teraz jesteś na podstronie » Wycieczki » Wycieczki kilkudniowe  
Kwatera Na Skraju Puszczy

Wycieczki kilkudniowe

Zakwaterowanie

W Białowieży: obiekty o zróżnicowanym standardzie i cenie od kwater agroturystycznych, pensjonatów, domu wycieczkowego po hotele***.

W okolicy Białowieży: kwatery agroturystyczne oraz kameralne prywatne pensjonaty przystosowane do obsługi mniejszych grup do 20 osób. Pokoje 2,3, 4 - osobowe, większość z  łazienkami na korytarzu, niektóre z łazienkami w pokojach. Ponadto do dyspozycji większych grup jest hotel o dobrym standardzie, pokoje 2,3 osobowe z łazienkami.

Ramowy program pobytu:

Program dwudniowy

I dzień:
Przyjazd do Białowieży w godzinach południowych, zwiedzanie Białowieży: Park Pałacowy, Muzeum Przyrodniczo-Leśne, wieża widokowa, Rezerwat Ścisły, obiadokolacja

II dzień:
Śniadanie, wycieczka piesza malowniczą trasą "Kładka Żebro-Żubra", zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów. Szlak Dębów Królewskich i Wielkich Książąt Litewskich, ognisko z kiełbaskami i grochówką myśliwską, wyjazd

Świadczenia: śniadanie, obiadokolacja, ognisko z kiełbaskami i grochówką, nocleg w pokojach 2, 3-osobowych z łazienkami, usługi przewodnickie, bilety wstępu.

Koszt wycieczki uzależniony jest od ilości osób w grupie oraz zakresu zamawianych świadczeń

Program trzydniowy

I dzień:
Przyjazd do Białowieży w godzinach południowych, zwiedzanie Białowieży: Park Pałacowy, Muzeum Przyrodniczo-Leśne, wieża widokowa, cerkiew prawosławna p.w. Św.Mikołaja Cudotwórcy, kościół p.w. Św.Teresy od Dzieciątka Jezus, obiadokolacja

II dzień:
Śniadanie, Rezerwat Ścisły, wycieczka piesza malowniczą trasą "Wysokie Bagno", zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów, przejazd na Starą Białowieżę - Szlak Dębów Królewskich i Wielkich Książąt Litewskich, obiadokolacja  

III dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie: Soboru p.w. Św.Trójcy w Hajnówce, kirkut w Narewce, Parku Przyrodniczego w Gruszkach /kamienne kręgi, zegar słoneczny i fenologiczny, barć/. Obiad regionalny, turniej łuczniczy i przejażdżka zaprzęgiem typu bonanza. Wyjazd.

Świadczenia: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 2 noclegi  w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami, obiad regionalny, bilety wstępu, przejażdżka zaprzęgiem konnym, usługi przewodnickie.

Koszt wycieczki uzależniony jest od ilości osób w grupie oraz zakresu zamawianych świadczeń

 

 
Biuro Podróży „Junior” s.c., ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok, tel./fax (85) 741 57 20, tel. (85) 744 43 26, e-mail: biuro@junior.bialystok.pl, Skype: juniorbialystok, GG: 1010385.