pl
Teraz jesteś na podstronie » Weekend na Podlasiu » Ponadto proponujemy następujące wycieczki  
Kwatera Na Skraju Puszczy

Ponadto proponujemy następujące wycieczki

Wycieczka na Suwalszczyznę z wypadem na Litwę

W programie:


1 dzień
Przyjazd do w godzinach popołudniowych do Suwałk, odebranie przewodnika, wycieczka do Pokamedulskiego Zespołu Klasztornego nad Wigrami. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja

2 dzień
We wczesnych godzinach porannych wyjazd na całodniową wycieczkę do Wilna. Suchy prowiant zamiast śniadania. Przyjazd do Wilna zwiedzanie:
( Ostra Brama, kościół Św. Teresy, Klasztor Bazylianów, Plac Ratuszowy, cerkiew Św. Ducha, Muzeum A. Mickiewicza, cmentarz na Rossie, Góra Trzech Krzyży, kościół Św. Anny, Uniwersytet Wileński, powrót do hotelu w godzinach wieczornych

3 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z hotelu, zwiedzanie zespołu Parkowo - Pałacowego Paców w Dowspudzie

Świadczenia: bilety wstępu wg programu, 2 śniadania, obiadokolacja, 2 noclegi w pokojach 2, 3, 4 - osobowych z łazienkami, przewodnik.

Cena nie obejmuje biletów wstępu na Litwie

Białystok - Wilno - Białowieża - Tykocin / 4 dni /


W programie:

1 dzień
Przyjazd do Białegostoku spotkanie z przewodnikiem,  zwiedzanie miasta / Park i Pałac Branickich, Kościół Farny, Cerkiew Św. Mikołaja, ratusz/. Przejazd do Supraśla wizyta w Muzeum Ikon /nowoczesna prezentacja multimedialna przybliżająca prawosławie, powstawanie ikony oraz rolę ikony w yciu wiernych/ oraz zwiedzanie Ławry Supraskiej /cerkiew św. Jana,  rekonstrukcja unikalnej cerkwi obronnej w stylu gotycko-bizantyjskim, Pałac Archimandrytów, katakumby/, zakwaterowanie w hotelu **/*** w Białymstoku lub najbliższej okolicy. Obiadokolacja, czas wolny

2 dzień
We wczesnych godzinach porannych wyjazd na całodniową wycieczkę do Wilna, Suchy prowiant na drogę zamiast śniadania. Około godz. 10.00 przyjazd do Trok - zwiedzanie Zamku i wyspy na jeziorze Galwe, przejazd do Wilna - zwiedzanie miasta z przewodnikiem - Ostra Brama, Klasztor Bazylianów, Uniwersytet Wileński, cmentarz na Rossie, Dom Mickiewicza, Kościół Św. Piotra i Pawła, obiadokolacja. Powrót do Białegostoku w późnych godzinach wieczornych.

3 dzień
Śniadanie, wyjazd do Białowieży. Zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Zwierząt, Parku Pałacowego, Muzeum Przyrodniczego z wieżą widokową, Szlaku Dębów Królewskich, przejazd kolejką wąskotorową na trasie Hajnówka - dolina Leśnej - Hajnówka. Przejazd do miejsca ogniskowego w Puszczy Białowieskiej, biesiada przy ognisku przy muzyce mechanicznej lub na żywo. Do dyspozycji uczestników zadaszone i oświetlone wiaty oraz scena do tańczenia. Proponowane menu: zupa grzybowa, regionalna kiszka ziemniaczana z surówką, bigos myśliwski, szaszłyki, deska wędlin, smalczyk z cebulką i ogórkiem kiszonym, napoje zimne i gorące, ciasto, dodatki. Powrót do Białegostoku w godzinach wieczornych.

4 dzień
Śniadanie, wyjazd do Tykocina, zwiedzanie zabytkowej synagogi oraz domu talmudycznego, pomnik Stefana Czarnieckiego, Kościół Świętej Trójcy, rekonstrukcja słynnego z "Potopu" zamku królewskiego -wstęp, wizyta w  Europejskiej Wsi Bocianiej oraz kompleksu hotelowego w Kiermusach - dworek szlachecki "Nad Łąkami", karczma "Rzym" , kasztel oraz czworaki, obiad w Tykocinie, wyjazd

Świadczenia: 3 noclegi w hotelu **/*** pokoje 2-osobowe z łazienkami, usługi przewodnickie, wyżywienie zgodnie z programem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opieka pilota biura.

Bilety wstępu w Wilnie - za dodatkową odpłatnością.


Białystok - Wilno - Białowieża / 3 dni /

W programie:

1 dzień
Przyjazd do Białegostoku, zakwaterowanie w hotelu **/***, zwiedzanie miasta / Pałac Branickich, Kościół Farny, Cerkiew Św. Mikołaja, ratusz, Pałac Bucholzów, Dworek Zachertów, Domy Tkaczy /.
Obiadokolacja, czas wolny

2 dzień
We wczesnych godzinach porannych wyjazd na całodniową wycieczkę do Wilna, Suchy prowiant na drogę zamiast śniadania. Około godz. 10.00 przyjazd do Trok - zwiedzanie Zamku i wyspy na jwziorze Galwe, przejazd do Wilna - zwiedzanie miasta z przewodnikiem – Ostra Brama, Klasztor Bazylianów, Uniwersytet Wileński, cmentarz na Rossie, Dom Mickiewicza, Kościół Św. Piotra i Pawła, obiadokolacja. Powrót do Białegostoku w późnych godzinach wieczornych.

3 dzień
Śniadanie, wyjazd do Białowieży. Zwiedzanie rezerwatu pokazowego zwierząt, Parku Pałacowego, Muzeum Przyrodniczego z wieżą widokową, Szlaku Dębów Królewskich, wyjazd z Białowieży, po drodze zwiedzanie cerkwi Św. Trójcy w Hajnówce ( miejsce Międzynarodowych Konkursów Muzyki Cerkiewnej ),

Świadczenia: 2 noclegi w hotelu **/*** pokoje 2-osobowe z łazienkami, usługi przewodnickie, wyżywienie zgodnie z programem, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, opieka pilota Biura.

Bilety wstępu w Wilnie - za dodatkową odpłatnością.

 
Biuro Podróży „Junior” s.c., ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok, tel./fax (85) 741 57 20, tel. (85) 744 43 26, e-mail: biuro@junior.bialystok.pl, Skype: juniorbialystok, GG: 1010385.