pl
Teraz jesteś na podstronie » Konferencje, szkolenia  
Kwatera Na Skraju Puszczy

Konferencje, szkolenia, sympozja naukowe

Białowieża to idealne miejsce na organizację szkoleń i konferencji. Istniejąca tu atrakcyjna i nowoczesna baza noclegowa oraz przygotowany przez nasze Biuro ciekawy program pobytu sprawią, iż na długo pozostaną Państwu miłe wspomnienia z wizyty w sercu Puszczy Białowieskiej.
Polecamy również konferencje, szkolenia w Białymstoku, Augustowie oraz w Wilnie na Litwie. W załączeniu propozycje programowe tych imprez.
Każda z nich może zostać zmodyfikowana według indywidualnych propozycji zamawiającego. Po otrzymaniu zamówienia dokładną kalkulację konferencji, szkolenia przesyłamy w ciągu kilku dni.

Proponujemy:

 

Nasza firma organizuje również konferencje i szkolenia w Białymstoku, Augustowie oraz w Wilnie na Litwie. Zapewniamy dobre i sprawdzone hotele, atrakcyjny i bogaty program pobytu, profesjonalną obsługę oraz wiele atrakcji i niespodzianek.

Proponujemy:

 

 
Biuro Podróży „Junior” s.c., ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok, tel./fax (85) 741 57 20, tel. (85) 744 43 26, e-mail: biuro@junior.bialystok.pl, Skype: juniorbialystok, GG: 1010385.