pl
Teraz jesteś na podstronie » Strona główna » Zimowe imprezy integracyjne » Zimowe fotosafari po Puszczy Białowieskiej z ogniskiem i konsumpcją  
Kwatera Na Skraju Puszczy

Zimowe fotosafari po Puszczy Białowieskiej z ogniskiem i konsumpcją

Zima to doskonała pora do tropienia zwierząt oraz obserwacji przyrody. Na śniegu doskonale widać tropy wilków, rysi, dzików, jeleni, saren, żubrów oraz innych zwierząt. Wyruszamy na wyprawę do Puszczy Białowieskiej w małych grupach do 8 osób z licencjonowanym przewodnikiem albo samodzielnie pieszo, na nartach albo na saniach do miejsc gdzie łatwo spotkać dzikie zwierzęta. Obserwując tropy i ślady pozostawione przez zwierzęta staramy się jak najwięcej dowiedzieć o ich życiu oraz utrwalić to wszystko na zdjęciach. Przy odrobinie szczęścia może uda nam spotkać króla Puszczy albo inne zwierzęta żyjące w Puszczy. W trakcie wyprawy albo na zakończenie proponujemy ognisko z kiełbaskami, bigosem. oraz gorącymi napojami.  

Proponujemy: 

  • wyprawy z Białowieży po najbliższej okolicy z ogniskiem na uroczysku Pogorzelce 
  • wyprawę do północnej części Puszczy Białowieskiej w okolice Gruszek (gdzie realizowany jest projekt żubr online) i Siemianówki (gdzie na okolicznych łąkach zimą z dużym prawdopodobieństwem można spotkać żerujące stada żubrów) z ogniskiem i konsumpcją w trakcie wyprawy.

Kalkulację kosztów przygotujemy Państwu indywidualnie po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami.


Przykładowy program fotosafari w okolicach Siemianówki

Proponujemy następujący program zwiedzania:

Łąki otaczające Siemianówkę z obrogami i stogami to doskonałe miejsce do żerowania dla króla Puszczy Białowieskiej - żubra. Wybierzemy się z przewodnikiem na wyprawę pieszo i samochodem w puszukiwaniu Króla Puszczy. Odwiedzimy miejsca gdzie żerują żubry oraz gdzie leśnicy dokarmiają żubry i realizowany jest program "żubr online".

– zbiórka na parkingu przy cerkwi św. Jerzego w Siemianówce

3 - 4 godzinna wyprawa z przewodnikiem pieszo i samochodem po okolicy w poszukiwaniu króla Puszczy - żubra w miejscach ich żerowania.
w trakcie wyprawy przerwa w "Bobrowej Zagrodzie" na ognisko z kiełbaskami i bigosem oraz  napojami rozgrzewającymi (istnieje możliwość zorganizowania przy ognisku rywalizacji: wyścigi na nartach wieloosobowych oraz na sanaczkach, turniej rzutuu rohatyną)
 – zakończnie imprezy

Świadczenia: usługa przewodnicka, ognisko z kiełbaskami, bigosem oraz napojami rozgrzewającymi, program przy ognisku.

 

 
Biuro Podróży „Junior” s.c., ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok, tel./fax (85) 741 57 20, tel. (85) 744 43 26, e-mail: biuro@junior.bialystok.pl, Skype: juniorbialystok, GG: 1010385.