pl
Teraz jesteś na podstronie » Strona główna » Wielkanoc w Puszczy Białowieskiej » Wielkanoc 2018 na kwaterach agroturystycznych  
Kwatera Na Skraju Puszczy

Wielkanoc 2018 na kwaterach agroturystycznych

Okres Wielkanocy to nie tylko czas Zmartwychwstania Pańskiego to również czas kiedy cała otaczająca nas przyroda budzi się do życia. Ten szczególny czas proponujemy spędzić w regionie Puszczy Białowieskiej. Na łąkach przy odrobinie szczęścia można spotkać żerujące żubry, nad Zalewem Siemianówka będącym po Bagnach Biebrzańskich jedną z największych ostoi ptaków panuje najwiekszy ptasi ruch. Cała przyroda Puszczy Białowieskiej jest w okresie największej aktywności. Kwatery agroturystyczne to doskonałe miejsce aby w ciszy i spokoju, smakując kresową kuchnię spędzić Wielkanoc, a przy okazji poobserwować przyrodę. Na naszym portalu znajdą Państwo znajdą większość kwater. Służymy radą i pomocą przy doborze. W szczególności polecamy kwaterę "Bobrowa Zagroda" w Siemianówce będącą własnością współwłaściciela portalu. Kwaterodawców zapraszamy do zamieszcenia swoich ofert na Wielkanoc, a odwiedzających nasz portali i szukających miejsca na kwaterach służymy radą i pomocą.

 
Biuro Podróży „Junior” s.c., ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok, tel./fax (85) 741 57 20, tel. (85) 744 43 26, e-mail: biuro@junior.bialystok.pl, Skype: juniorbialystok, GG: 1010385.