pl
Teraz jesteś na podstronie » Strona główna » Wielkanoc w Puszczy Białowieskiej » Wielkanoc 2017 na kwaterach agroturystycznych  
Kwatera Na Skraju Puszczy

Wielkanoc 2017 na kwaterach agroturystycznych

Okres Wielkanocy to nie tylko czas Zmartwychwstania Pańskiego to również czas kiedy cała otaczająca nas przyroda budzi się do życia. Ten szczególny czas proponujemy spędzić w regionie Puszczy Białowieskiej. Na łąkach przy odrobinie szczęścia można spotkać żerujące żubry, nad Zalewem Siemianówka będącym po Bagnach Biebrzańskich jedną z największych ostoi ptaków panuje najwiekszy ptasi ruch. Cała przyroda Puszczy Białowieskiej jest w okresie największej aktywności. Kwatery agroturystyczne to doskonałe miejsce aby w ciszy i spokoju, smakując kresową kuchnię spędzić Wielkanoc, a przy okazji poobserwować przyrodę. Na naszym portalu znajdą Państwo znajdą większość kwater. Służymy radą i pomocą przy doborze. W szczególności polecamy kwaterę "Bobrowa Zagroda" w Siemianówce będącą własnością współwłaściciela portalu. Kwaterodawców zapraszamy do zamieszcenia swoich ofert na Wielkanoc, a odwiedzających nasz portali i szukających miejsca na kwaterach służymy radą i pomocą.

Wielkanoc w "Bobrowej Zagrodzie" w Siemianówce

Zapraszam Państwa do spędzenia Wielkanocy w "Bobrowej Zagrodzie" w Siemianówce. Przygotowaliśmy dla Państwa duży pokój z niezależnym wejściem z tarasu oraz dwuizbową część domu. Doskonałe rozwiązania dla 3-4 osobowych rodzin. Posiłki mogą Państwo sami przygotować korzystając z dobrze wyposażonej kuchni lub przygotujemy dla Państwa uwzględniając lokalne smaki.

Proponowany program pobytu:

Przyjazd 14 kwietnia 2017 na kwaterę

15 kwietnia 2017

Wycieczka do Białowieży lub do białuruskiej części Puszczy Białowieskiej.
.
Wycieczka do Białowieży i inne propozycje >>> więcej

16 kwietnia 2017
W niedzielę Wielkanocną rano na godz. 6.00 mogą Państwo udać się na nabożeństwo w kościele w Narewce,
a wieczorem pobiesiadować przy ognisku .

17 kwietnia 2017
Polecamy questing lub fotosafari czyli wyprawę z lornetką i aparatem na obserwację ptaków na Zalewie Siemianówka (po Bagnach Biebrzańskich ulubione miejsce ornitologów) oraz na pobliskie łąki w poszukiwaniu króla Puszczy - żubra.

Koszt wynajęcia pokoju lub dwiuzbowej części domu dla 1-2 osób:
Do dyspozycji gości duży pokój z wersalką i dwoma łóżkami oraz dwuizbowa część domu z wersalką, rozkaładaną kanapą i dwoma łóżkami.

• do trzech dni - 100 zł za dobę
• powyżej trzech dni - 80 zł za dobę
Za każdą dodatkową osobę w pokoju dopłata 30 zł/os za dobę.

Minimalny okres pobytu 2 doby.

Serdecznie zapraszam!
Jerzy Bobrowski

 
Biuro Podróży „Junior” s.c., ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok, tel./fax (85) 741 57 20, tel. (85) 744 43 26, e-mail: biuro@junior.bialystok.pl, Skype: juniorbialystok, GG: 1010385.