pl
Teraz jesteś na podstronie » Strona główna » Wakacje 2017 w Puszczy Białowieskiej  
Kwatera Na Skraju Puszczy

Wakacje 2017 w Puszczy Białowieskiej

Region Puszczy Białowieskiej to doskonałe miejsce na wakacyjny wypoczynek. Unikatowa przyroda Puszczy Białowieskiej, wielokulturowość, doskonała kuchnia kresowa oraz gościnność miejscowej ludności sprawi że powinni Państwo wrócić zadowoleni z pobytu.
Najlepszą formą poznawania okolicy jest turystyka rowerowa oraz nordic walking. Rower i kijki moga Państwo zabrać ze sobą, albo wypożyczyć na miejscu.
Dla spragnionych wypoczynku nad wodą polecamy spływy kajakowe rzeką Narewką i Narew, albo wypoczynek nad zalewem Siemianówka, Bachmaty czy Repczyce, a dla wędkarzy polecamy łowisko specjalne "Bachury" lub inne miejsca na zalewie Siemianówka.
Okres wakacyjny to okres imprez kulturalnych o których będziemy Państwo informować na naszym portalu. Najbardziej popularne to "Noc Kupały" oraz regaty na zalewie Siemianówka.
Bliskość granicy z Białorusią sprawia że w okresie wakacyjnym w trakcie pobytu można bez wiz odwiedzić białoruską część Puszczy Białowieskiej lub Grodno (niezbędny jest tylko paszport ważny minimum 2 miesiące od daty wyjazdu), czy też inne ciekawe miejsca na Białorusi (niezbędny jest wiza którą Państwu załatwimy). Można też wybrać się do Wilna, ale jest to już bardziej forsowna wyprawa.

Możemy dla Państwa przygotować kompleksową ofertę pobytu dostosowaną do Państwa oczekiwań (proszę tylko przesłać ramowe założenia) lub w wybranym zakresie.

Polecamy następujące nasze usługi:

- znalezienie i zarezerwowanie odpowiedniego do Państwa potrzeb miejsca noclegowego

- przygotowanie programu pobytu dopasowanego do Państwa oczekiwań

- usługi przewodnickie oraz wyprawy na obserwację przyrody (fotosafarii)

- przejażdżki zaprzęgami konnymi, bryczkami, drezynami po Puszczy Białowieskiej

- organizacja biesiad przy ognisku (dysponujemy swoimi miejscami ogniskowymi w Puszczy Białowieskiej w okolicach Pogorzelec k/Białowieży, Janowa k/Narewki i w Siemianówce) z oprawą muzyczną i rywalizacjami integracyjnymi

- zajęcia warsztatowe: wypieku chleba i robienie masła oraz sera tradycyjnymi metodami, nauka tkania chodników oraz obróbki lnu

- spływy kajakowe rzeką Narewką, Narew i Bug

- wycieczki na szlak kultur (Białystok, Supraśl, Krynki, Kruszyniany)

- wycieczki na szlak nadbużański ze zwiedzaniem św. Góry Grabarki (prawosławna Częstochowa), spływem kajakowym Przełomem Bugu, Mielnika (panorama na kopalnię kredy, góra zamkowa) oraz Siemiatycz i pierwszej stolicy Podlasia Drohiczyna

- wycieczki jednodniowe do białoruskiej części Puszczy Białowieskiej

- wycieczki oraz organizacja bezwizowych wyjazdów do Grodna

Organizatorów wypoczynku letniego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Polecamy kompleksową obsługę wypoczynku letniego jak również realizację wybranych elementów: usługi przewodnickie, wynajem miejsca ogniskowego, organizacja wycieczki do Puszczy Białoieskiej, zajęcia edukacyjne w "Bobrowej Zagrodzie", zajęcia terenowe z mapą i kompasem itp.

 
Biuro Podróży „Junior” s.c., ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok, tel./fax (85) 741 57 20, tel. (85) 744 43 26, e-mail: biuro@junior.bialystok.pl, Skype: juniorbialystok, GG: 1010385.