pl
Teraz jesteś na podstronie » Strona główna » Sylwester w Puszczy Białowieskiej » Pobyt sylwestrowy w Ośrodku w północnej części Puszczy Białowieskiej  
Kwatera Na Skraju Puszczy

Pobyt sylwestrowy w Ośrodku w północnej części Puszczy Białowieskiej

Pensjonat „Białowieskie Ustronie” położony jest w miejscowości Janowo na skraju północnej części Puszczy Białowieskiej – ok. 17 km od Białowieży. Jest to idealne miejsce do wypoczynku w okresie sylwestrowym dla grup znajomych, przyjaciół czy rodziny którzy chcą ten czas spędzić we własnym gronie w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Białowieskiej. Obiekt może przyjąć jednorazowo maksymalnie 45 osób. Preferowana wielkość grupy z pensjonatem na wyłączność to minimum 18 osób. Do dyspozycji grupy znajduje się 8 pokoi typu studio oraz  niezależny pokoju 3-osobowego z łazienką. Na parterze znajduje się jadalnia oraz sala kominkowa z TV. Obok pensjonatu znajduje się duża wiata ogniskowa ze sceną do tańczenia.


Preferowane pobyty grup -  minimum 3 noclegi w wersji: HB (nocleg + śniadanie + obiadokolacja) lub FB (nocleg + śniadanie + obiad + kolacja) oraz Kolacja Sylwestrowa z menu do ustalenia.

Ceny:

Koszt pobytu do negocjacji w zależności od wielkości grupy i czasu pobytu.

Służymy radą i pomocą w zagospodarowaniu czasu w trakcie pobytu.

Zgłoszenia telefoniczne i informacje:

Lucyna Kamer telefon nr: 697 374 902

Zgłoszenia e-mailem: biuro@junior.bialystok.pl lub jurek@junior.bialystok.pl

Jeżeli przedstawiona oferta nie spełnia Państwa oczekiwać proszę o kontakt jurek@junior.bialystok.pl lub +48 602 470 422 - może uda się Państwu pomóc.

 
Biuro Podróży „Junior” s.c., ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok, tel./fax (85) 741 57 20, tel. (85) 744 43 26, e-mail: biuro@junior.bialystok.pl, Skype: juniorbialystok, GG: 1010385.