pl
Teraz jesteś na podstronie » Strona główna » Firmowe imprezy wigilijne w Puszczy Białowieskiej  
Kwatera Na Skraju Puszczy

Firmowe imprezy wigilijne w Puszczy Białowieskiej

Zapraszamy do organizowania w Puszczy Białowieskiej w miesiącu grudniu 2014r firmowych imprez wigilijnych. Białowieża jest idealnym miejscem na realizację tego rodzaju imprez. Uroczysta kolacja wigilijna przy blasku świec i muzyce kolęd, sanna po puszczy, wizyta u króla puszczy żubra oraz biesiada przy ognisku w sercu Puszczy Białowieskiej - te wszystkie atrakcje czekają na Państwa. Przygotowane przez nasze Biuro atrakcyjne programy pobytu oraz ich profesjonalna realizacja sprawią, iż na długo pozostaną Państwu miłe wspomnienia z wizyty w Puszczy Białowieskiej. Przedstawiamy poniżej przykładowy program takiej imprezy. Szczegółową kalkulację przesyłamy w ciągu kilku dni od otrzymania zamówienia.

Ramowy program imprezy

I dzień

W godzinach popołudniowych przyjazd do Białowieży, zakwaterowanie w ***/**** hotelu ( pokoje 2-osobowe z łazienkami i TV )
W godzinach wieczornych uroczysta Kolacja Wigilijna w sali balowej hotelu przy blasku świec i kominka, w tle kolędy z płyt. Po wigilii wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie akordeonisty.
Korzystanie z atrakcji hotelowego kompleksu basenowego.

II dzień

Śniadanie – szwedzki stół
Zwiedzanie Białowieży z przewodnikiem ( Park Pałacowy - park w stylu angielskim z ciekawymi nasadzeniami roślinnymi oraz pozostałościami po zabudowaniach pałacu carskiego, pamiatkowy obelisk ), Muzeum Przyrodniczo-Leśne z nowoczesną multimedialną prezentacją fauny i flory Puszczy Białowieskiej, wstęp na wieżę widokową – panorama Polany Białowieskiej, Cerkiew p.w. Św. Mikołaja Cudotwórcy z ikonostasem z kolorowej chińskiej porcelany, zwiedzanie Rezerwatu Pokazowego Żubrów w Puszczy Białowieskiej ( tarpany, żubry, żubronie, jelenie, dziki i wilki )
ok. 15.00 - obiad, czas wolny
W godzinach wieczornych kulig po Puszczy z pochodniami na uroczysko „Jagiellońskie” w Puszczy Białowieskiej. Biesiada przy ognisku, proponowane menu: kiełbaski ogniskowe, kiszka ziemniaczana z cebulką i surówką, bigos myśliwski, kawa, herbata, pieczywo, keczup, musztarda, grzaniec. Do dyspozycji grupy zadaszone wiaty z miejscami do siedzenia. Muzyka mechaniczna
Powrót autokarem do Hotelu

III dzień

09.00 – śniadanie
– wyjazd z Białowieży


Świadczenia: 2 noclegi w hotelu ***/**** ( pokoje 2-osobowe z łazienkami ), 2 śniadania, uroczysta kolacja wigilijna, obiad, biesiada przy ognisku, kulig 4-osobowymi saniami, realizacja programu turystycznego

Cena imprezy uzależniona jest od ilości osób, rodzaju zamawianych świadczeń oraz standardu obiektu hotelowego.

 
Biuro Podróży „Junior” s.c., ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok, tel./fax (85) 741 57 20, tel. (85) 744 43 26, e-mail: biuro@junior.bialystok.pl, Skype: juniorbialystok, GG: 1010385.