Teraz jesteś na podstronie » Hotele na Białorusi » Kamieniuki nr 4  
Kwatera Na Skraju Puszczy
KAMIENIUKI
Adres: Hotel Kamieniuki
225063 wieś Kamieniuki
Obwód Brzeski
Telefon:
e-mail:
Ilość miejsc: 75
GPS:
Rezerwacja on-line Formularz rezerwacji on-line
 

Hotel *** „Kamieniuki” budynek nr 4 położony jest w miejscowości Kamieniuki na Białorusi na skraju Parku Narodowego „Puszcza Białowieska” w odległości ok. 25 km od Białowieży. W pobliżu hotelu znajduje się siedziba Parku, Muzeum Przyrodniczo-Leśne oraz woliery ze zwierzętami gdzie można obejrzeć zwierzęta żyjące w Puszczy Białowieskiej ( żubry, dziki, sarny, jelenie, rysie, wilki ). Jest to nowy hotel który rozpoczął działalność na początku 2009r. Do hotelu można dojechać własnym środkiem transportu przez istniejące pomiędzy Polską a Białorusią drogowe przejścia graniczne ( Połowce, Brześć, Bobrowniki ) lub przez piesze i rowerowe turystyczne przejście graniczne w Białowieży. W przypadku przekraczania granicy w Białowieży samochody należy zostawić na określoną ilość dni po polskiej stronie granicy. Zapewniamy transport z przejścia granicznego do hotelu „Kamieniuki” ( ok. 20 km ).

Hotel dysponuje 75 miejscami noclegowymi w przestronnych 1 i 2- osobowych pokojach oraz apartamentach typu LUX i VIP. Pokoje standardowo wyposażone są w łazienki oraz TV. Do dyspozycji gości znajduje się restauracja, bar, sauna, siłownia, basen kapielowy o wymiarach 25 m x 8 m oraz mały brodzik dla dzieci. Istnieje także możliwość wypożyczenia rowerów.

Hotel przyjmuje turystów na pobyty rekreacyjne, wycieczkowe oraz imprezy integracyjne. Oferuje dania z dziczyzny oraz tradycyjnej kuchni białoruskiej. Jest to idealne miejsce do relaksu i wypoczynku dla osób szukających ciszy i bezpośredniego kontaktu z naturą. Z hotelu rozciąga się piękny widok na Puszczę Białowieską.

Hotel zapewnia obsługę wycieczek po białoruskiej części Puszczy Białowieskiej ( transport po Puszczy, zwiedzanie siedziby białoruskiego „Dziadka Mroza”, wycieczki rowerowe, usługi przewodnickie, organizacja ognisk ). Białoruska część Puszczy Białowieskiej posiada idealne warunki do uprawiania turystyki rowerowej. Liczące ponad kilkadziesiąt kilometrów trasy rowerowe są dobrze oznakowane i przebiegają przez dzikie puszczańskie ostępy.


Hotel *** „Kamieniuki” znajduje się na terytorium republiki Białoruś dlatego też każda osoba planująca wyjazd do tego hotelu powinna posiadać białoruską wizę turystyczną lub specjalną przepustkę uprawniającą do bezwizowego przekroczenia granicy przez przejście graniczne Białowieża - Piererow. Przy pobytach dłuższych niż 3 dni oraz przy dotarciu do hotelu przez inne przejście graniczne niż Białowieża - Piererow wymagana jest wiza turystyczna. Przy pobytach do trzech dni wystarczy tylko przepustka. Nasze biuro zajmuje się załatwianiem takich przepustek, wiz oraz zapewnia na życzenie klienta kompleksową obsługę wyjazdów do hotelu „Kamieniuki” ( rezerwacja miejsc noclegowych, usługi przewodnickie, transport po Puszczy, bilety wstępu, organizacja imprez integracyjnych, biesiad, itp. ).

Hotel "Kamieniuki" budynek nr 4 posiada 4 sale konferencyjne ( 1 duża oraz 3 mniejsze ). Duża sala w ustaweiniu kinowym posiada ok. 140 miejsc siedzących. Mniejsze cale posiadają od kilku do kilkunastu miejsc siedzących. W dużej sali do dyspozycji klientów rzutnik multimedialny, ekran, flipchart. Zdjęcia sal konferencyjnych znajduja się w zakładce "Galeria".

Cennik Hotel *** Kamieniuki
Apartament LUX 125 rubli białoruskich ( przy zakwaterowaniu 1 osoby )
Apartament LUX 169,50 rubli białoruskich ( przy zakwaterowaniu 2 osób )
Pokój 1 -osobowy 55 rubli białoruskich
Pokój 2 -osobowy 110 rubli białoruskich
Apartament DE LUXE 151 rubli białoruskich( przy zakwaterowaniu 1 osoby )
Apartament DE LUXE 203,30 rubli białoruskich( przy zakwaterowaniu 2 osób )

Śniadanie – w cenie pokoju. 

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00 w dniu przyjazdu, kończy się o godz. 12.00 w dniu wyjazdu.

Opłata za hotel – gotówką bądź kartą kredytową/płatniczą. Akceptowane są karty firm VISA, MasterCard, Maestro.

Z tytułu rezerwacji miejsc noclegowych, rezerwacji świadczeń turystycznych na Białorusi oraz usług związanych z wyrobieniem białoruskiej wizy turystycznej lub załatwieniem specjalnej przepustki uprawniającej do bezwizowego przekroczenia granicy pobieramy jednorazową opłatę w wysokości 100,00 PLN/os.

Orientacyjne kursy walut:

1 PLN = ok. 0,54 rubli białoruskich
1 EURO = ok. 2,35 rubli białoruskich

UWAGA: Powyższe ceny noclegów obowiązują od dnia 15.01.2018r do dnia 27.04.2018r

Brak współrzędnych GPS

Biuro Podróży „Junior” s.c., ul. Stołeczna 25, 15-879 Białystok, tel./fax (85) 741 57 20, tel. (85) 744 43 26, e-mail: biuro@junior.bialystok.pl, Skype: juniorbialystok, GG: 1010385.